Akce a slevy - GARÁŽOVÁ VRATA:
AKCE UKONČENA!

Sekční garážová vrata AkceGarážová plně zateplená vrata za 27 990 Kč! Žádné další navyšování ceny v podobě skrytých poplatků u nás nečekejte! Jedná se opravdu o konečnou cenu . Pouze tuto cenu zákazník zaplatí a ani korunu navíc. Garážová vrata jsou nejvyšší kvality se zateplením sekce o síle 40 mm a těsněním po celém obvodu vrat. Sekční vrata za tuto bezkonkurenční cenu jsou vyráběna na míru pro otvory do šířky 2500 mm a výšky do 2200 mm. Do tohoto rozměru se vejde většina stavebních otvorů ve kterých probíhá výměna za již zastaralá výklopná vrata se závažími nebo pružinami. Vzhled sekcí garážových vrat pro tuto akci je dostupný ve variantách: W-LINE (panel bez drážek), M-LINE (panel s jednou drážkou) a LAMELA. Povrch sekcí garážových vrat je zvýrazněn designem struktury dřeva WOODGRAIN nebo STUCCO.

Akce platí pro vrata v barvě bílé, hnědé, stříbrné, antracit. Pro imitace dřeva zlatý dub, ořech, mahagon, wenge a winchester je cena 28.990,-.

Dodávka sekčních garážových vrat je včetně kvalitního pohonu (se zárukou 48 měsíců) s vestavěným přijímačem a řídící jednotkou, 2 ks luxusního čtyřkanálového dálkového ovladače a montáže. Také můžete využít možnosti demontáže a likvidace vašich starých vrat ZDARMA! Akce je platná pro objednávky do 31.8.2021.
Termín dodání je 4-6 týdnů (podle momentálního vytížení výroby a složitosti konkrétní zakázky).

Pro více informací o našich slevách nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře
nebo volejte na tel.: 245 008 007.

A nyní nově! Sekční garážová vrata je možné dodat i do 1 týdne včetně montáže.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!