Servis a opravy garážových vrat, vjezdových bran a pohonů

sekční vrataProvádíme servis u veškerých zařízení jako jsou sekční garážová vrata, roletová vrata, vjezdové křídlové brány, posuvné brány a jejich pohony.

Naši servisní technici s dlouholetými zkušenostmi vám jsou k dispozici. Pokud máte jakýkoliv problém se svými vraty nebo vjezdovou branou od libovolného výrobce nebo dodavatele, můžete nás kontaktovat a po vzájemné konzultaci a popisu závady vám sdělíme předběžnou cenu za odstranění problému.

Dokážeme si poradit jak s mechanickými vadami (například prasklé pružiny garážových vrat), tak i s poruchami elektroinstalace či elektroniky.

Provádíme například výměnu motoru (pohonu) u roletových vrat, výměnu pohonu u sekčních vrat, montáž nových moderních závěsů u rolovacích vrat, výměny spodního těsnění sekčních vrat a další kompletní dodávky a opravy. Častým servisním zásahem je i výměna pružin nebo kompletní výměna torzního systému u sekčních garážových vrat. Nejčastěji se mění pružiny u garážových vrat STANLEY. Také nabízíme prodej samotných náhradních dílů k sekčním a roletovým vratům jako jsou panty, torzní pružiny, jednotlivé sekce, těsnění atd. Opravujeme vrata značek STANLEY, New England Door, Cloopay, OLYMPS DOOR a mnoho dalších.