Průchozí dveře ve vratech

Garážová vrata s integrovaným vstupemPrůchozí dveře v sekčních garážových vratech jsou výhodným řešením v mnoha případech, kdy garáž nemá žádný jiný vstup a vrata se otevírají jen občas a vy chcete zrychlit vstup do a z prostoru. Současně také uspoříte velké množství energie jelikož pouze otevřením dveří dochází k mnohem menšímu úniku tepla z prostoru. Rám dveří je vyroben ze zesílených hliníkových profilů.

Dveře jsou standardně opatřeny samozavíračem. Ve dveřích mohou být instalovány magnetické snímače polohy dveří, které jsou provozně velmi spolehlivé a jsou elektricky propojené s logickým systémem řídící jednotky. To zajišťuje, že se pohon vrat nerozjede v žádném směru pokud nejsou dveře v sekčních vratech dokonale zavřeny a nemůže tedy dojít k poškození fasády ani sekčních vrat. Konstrukce sekčních vrat s vestavěnými dveřmi je ve spodní částí opatřena hliníkovým profilem, který slouží k zesílení spodního panelu vrat. Daný profil zajišťuje také vysokou provozní stabilitu.

Garážová vrata s integrovaným vstupem

Na trh uvádíme novinku, která potěší hlavně zajemce z řad majitelů rodinných domů. Novinkou jsou vestavěné dveře s extra nízkým prahem vysokým jen 2 cm, který má náběžné hrany vysoké jen několik milimetrů. Přes tento práh pohodlně přejedete s jízdním kolem, sekačkou na trávu a určitě o něj ani jen tak nezakopnete:-) Je to vylepšení užitných vlastností vestavěných dveří v sekčních vratech. Nízký práh pro integrované dveře je možné vyrobit pouze do sekčních vrat o maximální šířce 3,5 m.

Garážová vrata s integrovaným vstupem

Detail konstrukce nízkého prahu.