Automatické závory

Automatická závora NICENámi nabízené vjezdové automatické závory jsou ideálním řešením pro kontrolu nad vjezdem nepovolaných osob na soukromá a firemní parkoviště, do hromadných garáží nebo areálů firem. Naše automatické závory vynikají moderním designem, spolehlivostí, dlouholetou životností a možností doplnění o bohaté příslušenství. Díky doplňkům jako jsou fotobuňky, možnost osvětlení ramene závory nebo zemní snímače se stane používaní automatických závor ještě bezpečnější a pohodlnější. Závory lze také propojit s automatickými parkovacími systémi, čímž se stane používání závor samoobslužným. Závory jsou vyrobeny z prvotřídních materíálů a jsou konstrukčně navrženy i pro nejnáročnější nepřetržité provozy.

Možnosti výběru automatické závory
Příklad použití závoryRameno závory se záclonou
Nabízíme automatické závory v několika variantách. Závory s délkou ramene do 4m, do 6-8m a do délky 9m.

Bezpečnostní prvky závor
Bezpečnost závor zajišťují fotobuňky, indukční smyčky, záclonky, podpěry. Pancéřovaná skříň závory může být lakovaná nebo z nerezu. Má připravené otvory pro instalaci fotobuněk a klíčového spínače. Rameno závory je na přání možné doplňit v celé šířce o výstražná LED světla, zalamovací kloub nebo záclonu. Závoru je možné obsluhovat pomocí tlačítkového panelu, dálkovým ovládáním s plovoucím kódem nebo personifikovanými bezkontaktními kartami u kterých je možné napojení na specializovaný software, který může sledovat počet průjezdů. Závoru je možné obsluhou odblokovat v nouzovém režimu (např. při výpadku dodávky elektrické energie. Pro objednání závory je třeba specifikovat směr, ve kterém je rameno umístěno (levá/pravá). Je možný také požadavek na konkrétní barvu skříně automatické závory. Lze ji požadovat v jakémkoli odstínu ze škály RAL.

Cenu parkovací závory vám rádi sdělíme. Požadavek na spočítání přesné ceny můžete zaslat pomocí poptávkového formuláře, e-mailem nebo nám můžete kdykoli zavolat.