Zateplená roletová vrata

15 barev rolovacích vrat

Roletová vrata se 77mm vysokou lamelou s polyuretanovou výplní jsou vhodná pro všechny běžné garáže a obchodní prostory. Roletová garážová vrata jsou poháněna vždy kvalitním trubkovým pohonem s dlouhou životností a pro uživatelské pohodlí při vjezdu do garáže mohou být ovládána dálkovým ovladačem nebo GSM modulem. S roletovými vraty můžete vyřešit problém malého volného prostoru, protože se lamely roletových vrat navíjí pouze do vrchního boxu nad otvorem garáže. roletová vrata v barvě antracit
Pro montáž roletových vrat není potřebná žádná konstrukce pod stropem ani žádný rám kolem otvoru. V případě mechanického poškození lamel (např. po najetí autem) lze u těchto garážových vrat vyměnit pouze jednotlivé lamely, které byly poškozeny. Dále je také možné v roletových vratech použít k prosvětlení prostoru prosklené lamely nebo i perforované lamely k odvětrávání prostoru garáže.

Další výhodou roletových garážových vrat je mechanická odolnost proti nepovolanému vstupu. Lze je také použít k uzavření výloh nebo obchodních prostor. roletová vrata v bílé barvě
Chrání interiér vašeho domu nebo obchodu proti nadměrnému působení slunečních paprsků, zvyšují zvukovou ochranu až o 15 dB a zamezují pronikání prachu. Široká škála barev a dřevodekorů uspokojí nároky každého zákazníka. Pro garáže bez jiného přístupu než roletovými garážovými vraty lze pohon vrat v případě výpadku elektrického proudu vybavit mechanickou klikou, jejichž zneužití je možné zajistit zámkem. Roletová vrata mají také bezpečnostní pádovou brzdu a plovoucí uložení hřídele, což zajišťuje bezchybný a bezpečný chod celeho mechanizmu těchto vrat. Na pohony roletových vrat od nás získáte záruku 48 měsíců (při nákupu s novými vraty vč. montáže).

Pro přesnou kalkulací na tento výrobek nás prosím kontaktujte pomocí kontaktního formuláře nebo na našich telefonních číslech.

Technické parametry
Lamela ALUTECH 77 (zateplená) ALUTECH 77 (extrudovaná)
Max šířka vrat 5400 mm 6000 mm
Max plocha vrat 32,4 m² 36 m²Výška boxu Celková výška vrat včetně horního boxu
300 mm 3200 mm -
360 mm 4500 mm -
konzole - 6000 mm

nejčastěji hledáte:
Garážová roletová vrata • roletová vrata Praha
Garážová vrata roletováGarážová vrata lamelová
• Roletové mříže Praha • vrata Doorhan levněvrata roletová