Sekční průmyslová vrata - najdeme vždy řešení

průmyslová vrataSekční průmyslová vrata jsou konstruována na velkou četnost otevírání a zavírání. Křídlo průmyslových vrat je vyrobeno ze sendvičových panelů, které mají výborné izolační vlastnosti. Veškeré díly sekčních průmyslových vrat mají vysokou pevnost a proto se tato vrata v průmyslovém použití vyznačují velkou odolností. Křídlo sekčních průmyslových vrat je možné doplnit o panoramatické panely nebo okna případně o integrované dveře. Také lze průmyslová vrata vyrobit kompletně z panoramatických sekcí. Taková vrata nachází nejčastěji uplatnění v autoservisech nebo myčkách.
Samozřejmostí jsou pojistky proti přetržení pružin a "nožové" panty, které v případě prasknutí lanka zajistí sekce vrat proti pádu. Průmyslová vrata mají také oproti privátním silnější panty, protože se předpokládá jejich vysoká frekvence užívání. Při dodávkách vrat o šířce větší než 4,5m se podélně na sekce upevňují tzv. omega profily, které zabraňují průhybu sekcí v otevřeném stavu. Pružiny torzního systému mohou mít životnost až 100 tis. cyklů dle požadavku zákazníka.

průmyslová vrata s oknyprůmyslová vrata s okny

Průmyslová vrata dodáváme s řetězovým "ručním" pohonem nebo s bočním elektropohonem. S průmyslovými vraty je možné si opatřit celou řadou dalších bezpečnostních prvků, jako jsou fotobuňky, spodní optická lišta, maják nebo elektronická kontrola dovření průchozích dveří.Novinka! Boční průmyslový pohon do vlhkého prostředí.

průmyslový pohon s IP65

Nyní nabízíme novinku, nové pohony SHAFT30 a SHAFT60 s úplnou odolností proti prachu a odolností proti vlhkosti a stříkající vodě s třídou ochrany IP65. Tento pohon pro průmyslová vrata je vhodný i do velmi vlhkých prostor, jako jsou například myčky automobilů.

Některé přiklady je možné vidět v naší sekci "ukázky realizací".

Pokud uvažujete o nákupu průmyslových vrat, neváhejte nás kontaktovat pomocí objednávkového formuláře nebo na telefonních číslech.