Pohony pro garážová vrata a vjezdové brány

V naší nabídce je široká škála pohonů od renomovaných výrobců NICE a Beninca.

Stropní pohony SPIN (NICE)

Pohon sekčních vrat NICESada pro výklopná a sekční garážová vrata.

Pro sekční vrata do 8,8 m2 a výklopná vrata do 9,8 m2,
s řemenem. Dodáván s 3 m dráhou.

moderní integrovaný rádiový přijímač kompatibilní s Flo, Flor a Smilo systémy; paměť až na 150 vysílačů! Vstup pro fotočlánky, možnost zapojení fototestu, samoučící funkce.

Zařízení splňuje nejnovější normy EU. Plastové řemeny s ocelovým jádrem zabezpečují tichý chod pohonu
Systém detekce překážek a automatické programování pracovních cyklů, kontrola zatížení během pohybu. Diagnostika poruch pomocí výstražné lampy. Je možno nastavit zrychlení a zpomalení na začátku i na konci při otevírání i zavírání. Může být připojen k poslední generaci citlivých opických lišt 8,2 kΩ.Stropní pohony BENINCA

Pohon vrat BenincaElektropohony pro sekční garážová vrata.

Elektromotor 24 Vdc umožňuje použití v intenzivním provozu. Řídící jednotka pohonu má integrovaný systém, který registuje zachycení překážky. Pomocí mechanických dojezdů je možné nastavit horní i dolní pozici křídla vrat. Pohon má vestavěné světlo, které osvětlí prostor garáže pro vaše pohodlné vystoupení z vozu. U tohoto pohonu je možný provoz na akumulátor nebo na běžnou síť 230Vac. Dostupnost v tažné síle 600 a 1200 N.

Zařízení splňuje nejnovější normy EU.Pohony BENINCA pro posuvné brány

Pohon posuvné brányElektropohony pro posuvné brány BULL8M.

Elektropohon pro hmotnost křídla vrat 800 kg. Elektromotor 230 Vac jednofázový s vestavěnou řídící jednotkou a přijímačem. Možnost magnetických koncových spínačů. Rychlé a snadné ruční odblokování díky robustní páce s osobním klíčem. Pohon je vyroben z komponentů vysoké kvality pro spolehlivý provoz a dlouhou životnost.

Elektropohony pro posuvné brány BULL624.

Elektropohon pro hmotnost křídla vrat 600 kg. Elektromotor 24 Vdc pro intenzivní provoz s vestavěnou řídící jednotkou a encoderem. Umožňuje provoz na akumulátor. Ochrana proti sevření předmětu. Rychlé a snadné ruční odblokování díky robustní páce s osobním klíčem. Pohon je vyroben z komponentů vysoké kvality pro spolehlivý provoz a dlouhou životnost.

Zařízení splňuje nejnovější normy EU.

Aktuální ceny pohonů Vám rádi sdělíme. Požadavek na cenu můžete zaslat pomocí poptávkového formuláře, e-mailem nebo nám můžete kdykoli zavolat.