Křídlové brány

výklopná vrataDvojkřídlá hliníková brána je vhodná do všech průjezdů a vjezdů v celkové šířce do 8 m. Díky své konstrukci se pohybuje nad terénem a snižuje tak náročnost zimní údržby. Tento typ brány je vhodný všude tam, kde prostor vedle průjezdu neumožňuje pohyb posuvné brány.

Brána je sestavena pouze z hliníkových a nerezových dílů. Základem brány je HP profil, který tvoří celý rám křídla. Rohy jsou tvořeny pomocí svařeného TKS profilu a jsou dotaženy nerezovými šrouby M8×50.

Povrchovou úpravu tvoří kvalitní nástřik z práškových barev nebo nanesení dekoru dřeva.

Toto provedení zajišťuje vysoké antikorozní vlastnosti a dlouholetou životnost.

výklopná vrataDíky své malé hmotnosti mohou bránu pohánět úsporné a bezpečné elektrické pohony s dálkovým ovládáním. Typy pohonů umožňují montáž bezprostředně na křídlo brány nebo pohon zapustit do terénu vjezdu (podzemní pohony). Lze zvolit i pohon se solárním zdrojem a namontovat bránu i tam kde není přípojka elektrického proudu, nebo bránu ovládat ručně.

Přesné provedení hliníkových profilů a rohových spojů zaručuje bezvadný vzhled a pocit kvality.

výklopná vrataKonstrukce brány umožňuje její montáž bez použití svařovací techniky a je velmi snadná. Je možné si bránu objednat smontovanou nebo jako stavebnici po částech s dobrým montážním návodem.