Posuvné samonosné brány

výklopná vrataHliníková samonosná brána je vhodná do všech vjezdů a průjezdů v celkové šířce do 6 m. Díky své konstrukci s použítím nosného C profilu se pohybuje nad terénem a snižuje tak náročnost zimní údržby.

Brána je sestavena pouze z hliníkových a nerezových dílů a je opatřena kvalitní povrchovou úpravou z práškových barev nebo nanesením dekoru dřeva. Toto provedení zajišťuje vysoké antikorozní vlastnosti a dlouholetou životnost.

Díky své malé hmotnosti může bránu pohánět úsporný a bezpečný elektrický pohon s dálkovým ovládáním. Lze zvolit i pohon se solárním zdrojem a namontovat bránu i tam kde není přípojka elektrického proudu, nebo bránu ovládat ručně.

výklopná vrataDíky kvalitním vnitřním pojezdovým vozíkům a plastovým hřebenům pohonu jezdí brána tiše a klidně.

Přesné provedení hliníkových profilů a rohových spojů zaručuje bezvadný vzhled a pocit kvality.

Konstrukce brány umožňuje její montáž bez použití svařovací techniky
a je velmi snadná. Je možné si bránu objednat smontovanou nebo jako stavebnici po částech s přehledným a srozumitelným montážním návodem.

Tento typ brány je v současné době velmi oblíbený pro svoji jednoduchost a bezproblémový chod. Je třeba počítat s tím, že k instalaci samonosné brány potřebujete stavební prostor vedle průjezdu o délce rovnající se celkové délce brány.