Dvoukřídlá garážová vrata

dvoukřídlá vrataDvoukřídlá vrata (i jednokřídlá) jsou vyráběna v zatepleném i nezatepleném provedení a jsou ideální pro garáže, kde není možné z estetických nebo dispozičních důvodů umístit jiný typ vrat /např. sekční nebo rolovací vrata/. Také je jejich využití vhodné zejména tam, kde není vyžadováno ovlání vrat pohonem.

Cena za dvoukřídlá vrata je nižší, než za vrata rolovací nebo sekční. Vrata je možné vyrobit v celé škále odstínů RAL a v dřevodekorech zlatý dub, tmavý dub, ořech, mahagon a winchester. Vnitřní strana vrat je standardně bílá. Klika se zámkem může být umístěna podle přání zákazníka na pravé nebo na levé straně /křídle/. Dvoukřídlá vrata / křídlová / mohou být opatřena okny nebo větracími mřížkami.

Křídlo i rám dvoukřídlých vrat je zhotoveno z pozinkované oceli. Rám je standardně pouze pozinkovaný a není opatřen barvou. Povdch křídla vrat jsou vždy opatřena velmi odolnou práškovou barvou.

dvoukřídlá vrata s jedním menším křídlem


Dvoukřídlá vrata je možné vyrobit i ve variantě, kdy má aktivní křídlo (s klikou) menší šířku, než křídlo druhé. To je vhodné v případě, když do garáže většinou jen chodíme a pro automobil je garáž využívána méně častěji.

Křídlová vrata se vyrábějí přesně na míru dle zaměření u zákazníka a to až do šířky 4500mm a výšky 2800mm.

POVRCH DVOUKŘÍDLÝCH VRAT - DŘEVODEKORY

dvoukřídlá vrata v imitaci dřeva


POVRCH DVOUKŘÍDLÝCH VRAT - BARVY RAL (hladký povrch) A BTX (hrubý povrch)

dvoukřídlá vrata v odstínech RAL


PŘÍDAVNÝ BEZPEČNOSTNÍ ZÁMEK TOKOZ PRO DVOUKŘÍDLÁ VRATA (ZA PŘÍPLATEK)

přídavný zámek TOKOZ pro dvoukřídlá vrataTechnické parametry
Maximální šířka vrat (mm) 4500
Maximální výška vrat (mm) 2800
Maximální plocha vrat (m2) 10,8
Možnost umístění vstupních dveří
ne
Možnost ventilační mřížky ano
Možnost zateplení ano
Možnost prosklení ano