Dvoukřídlá garážová vrata a chalupářská edice

dvoukřídlá vrataDvoukřídlá vrata (i jednokřídlá) jsou vyráběna v zatepleném i nezatepleném provedení a jsou ideální pro garáže, kde není možné z estetických nebo dispozičních důvodů umístit jiný typ vrat /např. sekční nebo rolovací vrata/. Také je jejich využití vhodné zejména tam, kde není vyžadováno ovlání vrat pohonem.

chalupářská ediceChalupářská edice je vyráběna v zatepleném i nezatepleném provedení a svým designem je ideální pro vaše chaty a chalupy. Nenarušuje venkovský ráz budov a to i přes použití moderních materiálů.

Vrata je možné vyrobit v celé škále odstínů RAL a v dřevodekorech zlatý dub, tmavý dub, ořech, mahagon a winchester. Vnitřní strana vrat je standardně bílá. Klika se zámkem může být umístěna podle přání zákazníka na pravé nebo na levé straně /křídle/. Dvoukřídlá vrata / křídlová / mohou být opatřena okny nebo větracími mřížkami.

Křídlo i rám dvoukřídlých vrat je vyrobeno z pozinkované oceli. Rám je standardně pouze pozinkovaný a není opatřen barvou za příplatek jej lze lakovat do libovolného RAL odstínu. Povrch křídla vrat je opatřen odolnou práškovou barvou nebo v případě dřevodekorů technologií printing.

dvoukřídlá vrata s jedním menším křídlem


Dvoukřídlá vrata je možné vyrobit i ve variantě, kdy má aktivní křídlo (s klikou) menší šířku, než křídlo druhé. To je vhodné v případě, když do garáže většinou jen chodíme a pro automobil je garáž využívána méně častěji.

Křídlová vrata se vyrábějí přesně na míru dle zaměření u zákazníka a to až do šířky 4500mm a výšky 2800mm.

POVRCH DVOUKŘÍDLÝCH VRAT - DŘEVODEKORY

dvoukřídlá vrata v imitaci dřeva


POVRCH DVOUKŘÍDLÝCH VRAT - BARVY RAL (hladký povrch) A BTX (hrubý povrch)

dvoukřídlá vrata v odstínech RAL


PŘÍDAVNÝ BEZPEČNOSTNÍ ZÁMEK TOKOZ PRO DVOUKŘÍDLÁ VRATA (ZA PŘÍPLATEK)

přídavný zámek TOKOZ pro dvoukřídlá vrata







Technické parametry
Maximální šířka vrat (mm) 4500
Maximální výška vrat (mm) 2800
Maximální plocha vrat (m2) 10,8
Možnost umístění vstupních dveří
ne
Možnost ventilační mřížky ano
Možnost zateplení ano
Možnost prosklení ano