Detail panelů sekčních vrat

Námi používané panely - sekce jsou silné 4 cm a jsou vyplněny polyuretanovou pěnou. Díky tomu, že venkovní a vnitřní opláštění není nikde kontaktně spojeno, nedochází k takzvanému tepelnému mostu.

To je velkou výhodou oproti konkurenčním produktům, které jsou do ČR dováženy ze zahraničí a vynikají neuvěřitelně nízkou cenou. Mnohá vrata nemají tento detail panelů takto propracován a řešen. To může při větších rozdílech teplot v exteriéru a interiéru způsobit promrzání a rosení na vnitřní ploše povrchu sekcí garážových vrat. Následkem kondenzace vody některé části vrat velmi rychle korodují a tím dochází nejen k vizuálnímu znehodnocení ale i k mechanickému. Současně se může se zhoršit i celková funkčnost mechaniky vrat.

Ověřte si kvalitu sekčních vrat před rozhodnutím o jejich nákupu. Vrátí se vám to dlouholetým bezproblémovým chodem vašich nových garážových vrat!

Náše sedvičové panely jsou vyráběny ve společnosti DoorHan v české republice a za použití nejnovějších technologií a pod přísnou jakostní kontrolou. Rozhodněte se pro kvalitu DoorHan.