Porovnání cen různých typů vrat

ceník garážových vratNež vyberete to správné řešení, musíte porovnat všechny nabízené možnosti všech typů garážových vrat z hlediska kvality, technických parametrů i ceny.

Cena všech typů vrat se stanovuje na základě rozměrů (plochy křídla), barvy, výkonu a značky pohonu nebo podle množství případných doplňků (přídavné zámky, fotobuňky, nouzové odblokování atd).

Bohužel všechny ceny garážových vrat na našich stránkách nemůžeme zveřejnit. Pokud budete mít o naše garážová vrata zájem, rádi Vám obratem cenu pro Vás vypočítáme a zašleme na e-mail.

V současnosti máme pro vás připravenou jedinečnou akci: sekční garážová vrata za jedinečnou cenu 23.990,- včetně montáže, dopravy a DPH (15%). Více informací na naší stránce AKCE A SLEVY. Jedná se vždy o plně zateplená sekční vrata za příznivou cenu, ve které je zahrnut pohon s dálkovým ovládáním a doprava do 50km od Prahy.

Orientační ceny garážových vrat - základní barevné varianty (např. bílá barva)
popis garáž. vrat Sekční vrata 2500 x 2100mm, s pohonem Rolovací vrata 2500 x 2100mm, s pohonem Dvoukřídlá vrata 2500 x 2100mm, bez pohonu Výklopná vrata 2500 x 2100mm, bez pohonu
cena včetně montáže,
a DPH 15%
23.990,- (AKCE) 28.990,- 19.490,- 19.990,-
Ceny jsou uvedeny včetně DPH, které činí 15% pro stavby určené k bydlení. Firmám je účtováno 21% DPH (nutno dopočítat)

Pamatujte také, že nízké ceny u nás nemají žádný vliv na vysokou kvalitu našich sekčních garážových vrat. Vzhledem k nadstandardním zárukám, které poskytujeme našim zákazníkům, musí být veškeré součásti námi nabízených produktů vyráběny z kvalitních materiálů. Dále našim zákazníkům poskytujeme ještě další např. množstevní, věrnostní, zimní nebo další slevy. Můžete také vznést dotaz, zda nemáme sekční garážová vrata skladem (většinou typizované rozměry) nebo ve výprodeji a bazaru.

Pro přesnou kalkulací nás prosím kontaktujte na telefonu 606 822 811 (nonstop linka), pomocí jednoduchého kontaktního formuláře nebo na našich telefonních číslech.

nejčastěji hledáte:
garážová vrata porovnání cen